Waldek Wicemistrzem Polski i podwójnym zwycięzcą Magury

Waldek Wicemistrzem Polski i podwójnym zwycięzcą Magury
05/10/2014

Waldek Kluza: "Za nami emocjonujący koniec sezonu w Magurze. Z jednej strony szybka trasa, śliski asfalt i kilka bardzo wymagających fragmentów, a z drugiej sobotnie warunki atmosferyczne, w których jeszcze trudniej było tutaj zadebiutować. Tym bardziej cieszy wynik i styl, w jakim zakończyliśmy sezon. Wyjeżdżamy z Magury Małastowskiej z podwójnym zwycięstwem w Klasyfikacji Generalnej i rekordem trasy, jako Wicemistrzowie Polski, więc plan wykonaliśmy w 100%. Od samego początku weekend układał się dla nas pozytywnie. Idealnie trafiliśmy z ustawieniami zawieszenia i przełożeniem skrzyni biegów. Samochód spisywał się doskonale, więc nie pozostało nic innego, jak cieszyć się jazdą. Wracamy bogatsi o nowe doświadczenia i z dużą dawką pozytywnych emocji na przyszły sezon. 

Ogromne podziękowania dla tych, którzy trzymali kciuki w Magurze, ale także dla tych, którzy byli z nami cały sezon (również w tych gorszych momentach). Dziękuje całemu zespołowi i mojej rodzinie i wszystkim partnerom. To Wam wszystkim dedykuje nasz wywalczony w zaciętej walce tytuł."

Wyścig Górski Magura Małastowska ostatnią odsłoną sezonu

Wyścig Górski Magura Małastowska ostatnią odsłoną sezonu
03/10/2014

Waldek Kluza: "Kolejny sezon wyścigów górskich zbliża się już do końca. Przed nami już tylko dwie ostatnie rundy. Zbliżający się weekend będzie sporo ciekawostką, ponieważ Magura Małastowska pojawia się po raz pierwszy w GSMP i to od razu w tak ważnej roli. Zobaczymy po osiąganych czasach, kto najszybciej odnajdzie się w nowych warunkach. Trasa jest bardzo szybka. Osobiście uważam jednak, że przy samochodach o tak dużej mocy pozostawienie prawie kilometrowej prostej, bez żadnych szykan to błąd. Nie rozumiem decyzji organizatora, zwłaszcza że tak często poruszamy temat bezpieczeństwa i walczymy o jego poprawę. 

Nie miałem okazji wcześniej poznać tej trasy, więc pierwszy podjazd treningowy będzie dużym wyzwaniem. Trzeba będzie zrobić wszystko, żeby złapać odpowiedni rytm. W klasyfikacji sporo jeszcze może się zmienić, więc jest o co walczyć. Nasz zespół w tej chwili zajmuje drugie miejsce i jedziemy w dobrym stylu zakończyć sezon. Pomimo pechowego początku sezonu nasza praca i wysiłek przyniósł wynik, z którego nie możemy być niezadowoleni. Z każdym kolejnym startem i doświadczeniami rozwijamy się. Nadal nie wykorzystujemy 100% potencjału Colta, ale stale robimy postępy. 

Na ten weekend wprowadziliśmy kilka zmian w silniku. Mamy kilka koni mniej w stosunku do ustawień z Korczyny, ale sprawdzimy także krótkie przełożenia, którego zabrakło nam w poprzedniej rundzie. Mam nadzieję, że te decyzje pomogą nam w osiągnięciu dobrego wyniku. 

Uważam, że po tak trudnym sezonie, pełnym nowych wyzwań tytuł Wicemistrza byłby nagrodą, na którą ciężką pracą zasłużył cały zespół.Serdecznie zapraszam na trasę w Magurze Manastowskiej. Bądźcie z nami i wspólnie w pięknym stylu zakończmy sezon 2014. 

innoLIGHT-LOGO-PNG-Biale-Niebieskie-male

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  (0) 12 35 22 522
  (0) 12 35 22 245
  Wadowicka 12, 30-415 Kraków

 

O nas w mediach...

07
Paź2015

AkademiaLED - Katalog Oświetlenie LED 2015/2016 - InnoLight

Już jest! Katalog Oświetlenie LED 2015 / 2016 2....

05
Lis2014

Oświetlenie LED (AkademiaLED) - Light Meter Museum

Light Meter Museum Data publikacji: 2014-11-05 C...

01
Wrz2014

AkademiaLED - Oświetlenie Zaawansowane Technologicznie

Lampa LED 5W, G60, E27, 3000K, 380lm – dobry za...

02
Cze2014

Katalog Oświetlenie LED 2014 - InnoLight - Firmy

Już jest! Pierwszy w Polsce Katalog Branżowy Oświ...

15
Maj2014

Lux Magazyn - Nie kupuj Led-ów w ciemno!

Nie kupuj Led-ów w ciemno! Czy podczas dokonyw...

24
Kwi2014

Dla oszczędnych... Hotelarstwo.com

Źródło: hotelarstwo.com (http://www.e-hotelarstwo....

22
Kwi2014

NOWE ŻARÓWKI LED W OFERCIE INNOLIGHT - www.LedNEWS.pl

Źródło: LEDnews.pl (http://www.lednews.pl/nowe-za...

«
»