OŚWIETLENIE LED - DLACZEGO ?

 • Otóż proces doboru właściwego oświetlenia nie jest już więcej kupieniem na targu najmocniejszej żarówki. Dzisiejsze czasy narzucają wysokie koszty eksploatacji energii elektrycznej, a posiadanie żarówek 100-tek jest kompletnie nie opłacalne. Technologia LED pozwala na bardzo oszczędną eksploatację, przy niskich lub minimalnych kosztach utrzymania… Pamiętaj… LED to tylko trzy literowe słowo i LED – LEDOWI nie równy. Zapraszamy do współpracy, a udowodnimy, że proces doboru LED to nie chybił-trafił, kupowanie kota w worku lecz proces decyzji i selekcji w pełni informatywny.

 • Dlaczego warto zainwestować w technologię LED? Czy na naprawdę warto?... Proces, który prezentujemy ukazuje jasne i przejrzyste dane, ukazując realny i rzeczywisty zwrot z inwestycji, wliczając nie tylko energię elektryczną, ale czas, i koszty związane z bieżącym utrzymaniem poziomu i jakości światła w obecnym ustawieniu. Zapraszamy do współpracy, a pomożemy Państwu dokonać obliczeń podjąć decyzję na podstawie pełnych informacji…

    kontakt

FAQ-LED-GU10-i-E27-LQ

 • Gdzie mogę kupić żarowki InnoLight

  Żarówki InnoLight są do kupienia w dobrych salonach oświetleniowych w całej Polsce, hurtowniach elektrycznych, oraz sklepach online. Sprawdź zakładkę „Gdzie Kupić” w głównym menu.
 • Czy InnoLight jest dostępny na platformach społecznościowych?

  Tak, InnoLight jest obecny na platformach społecznościowych, w tym także Facebook, Twitter, Instagram, Pinteres, Flickr oraz wielu innych. Szukaj nas online @innolightpolska, lub kliknij ikony widoczne w prawej górnej części strony.
 • Czy Żarówki InnoLight LED są oszczędne ?

  Dobrze dobrane produkty znacznie obniżają zużycie energii elektrycznej, umożliwiając oszczędzanie energii, pomimo większego natężenia światła w pomieszczeniu.
 • Czy żarówki InnoLight są drogie?

  Nie, Koszt żarówek jest niewielki. Wartość dodana technologii LED, dobrze dopasowany produkt spełniający wymagania, pomimo pierwotnego wrażenia o wysokim koszcie inwestycji, przekształca się inwestycje bardzo opłacalną… „…nikt nie jest wystarczająco bogaty by kupować dwa razy…” sprawdź zanim zdecydujesz, a do tego pomożemy z dogodną forma finansowania. Produkty rejestrowane w POLSEFF pozwalają na dodatkowe odliczenia.
 • 1

innoLIGHT-LOGO-PNG-Biale-Niebieskie-male

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  (0) 12 35 22 522
  (0) 12 35 22 245
  Wadowicka 12, 30-415 Kraków

 

O nas w mediach...

07
Paź2015

AkademiaLED - Katalog Oświetlenie LED 2015/2016 - InnoLight

Już jest! Katalog Oświetlenie LED 2015 / 2016 2....

05
Lis2014

Oświetlenie LED (AkademiaLED) - Light Meter Museum

Light Meter Museum Data publikacji: 2014-11-05 C...

01
Wrz2014

AkademiaLED - Oświetlenie Zaawansowane Technologicznie

Lampa LED 5W, G60, E27, 3000K, 380lm – dobry za...

02
Cze2014

Katalog Oświetlenie LED 2014 - InnoLight - Firmy

Już jest! Pierwszy w Polsce Katalog Branżowy Oświ...

15
Maj2014

Lux Magazyn - Nie kupuj Led-ów w ciemno!

Nie kupuj Led-ów w ciemno! Czy podczas dokonyw...

24
Kwi2014

Dla oszczędnych... Hotelarstwo.com

Źródło: hotelarstwo.com (http://www.e-hotelarstwo....

22
Kwi2014

NOWE ŻARÓWKI LED W OFERCIE INNOLIGHT - www.LedNEWS.pl

Źródło: LEDnews.pl (http://www.lednews.pl/nowe-za...

«
»